Hakkımızda

Hakkımızda

KURUMSAL

Saygın  plastik 2011 yılında kurulmuş olup, plastik ambalaj sektöründe faaliyet göstermektedir. Saygın Plastik sahip olduğu girişimci ruh ve dinamik takımıyla ürün yelpazesini genişleterek çok farklı sektörlere hizmet eden, ileri teknoloji kullanan bir firma kimliğini kazanmış olmanın gururunu yaşamaktadır. Saygın Plastik uluslar arası standartlarda ürün üreterek hem yurt içi hem de yurt dışı birçok firma ile iş birliği yapmaktadır.

SAYGIN Plastik’te dürüst çalışma bilinci ve kaliteli üretim anlayışımızla sektörde belirli bir konumu olan biz, her geçen gün bu anlayışımızla yolumuza devam ederek daha da köklenmekteyiz. Bizler siz değerli müşterilerimize uluslar arası kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmaktayız.

Kuruluşumuzdan itibaren müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hareket etmeyi ve birlikte işbirliği yaptığımız Firmalarla ayırt etmeksizin kaliteli hizmet anlayışını sunmaya özen göstermekteyiz.

  MİSYON

Amacımız; gelişen dünyada kalitemizi ve müşteri memnuniyetini arttırarak, yurt içi ve yurt dışı firmaları çatımız altında birleştirerek güçlü Pazar payı oluşturmaktır.

  VİZYON

Saygın imzası taşıyan üretimini yaptığımız her üründe kalite standart’ını en üst seviyede tutarak müşterilerimizin güvenirliğini korumak, devamlılığını sağlamak ve dürüst çalışma bilinciyle yolumuza devam etmekteyiz.

Yukarı